Fotó Škoda 22 TrS 601 DP města Ústí nad Labem | Ústí nad Labem-Skřivánek, Hoření | seznam-autobusu.cz
Historická neděle s 22 TrS
Hoši se krásně předvedli (okno nalevo vedle druhých dveří) :)
+13
kocourek Ústecký kraj fotograf
Jojo, vím o tom... Taky jsem si toho hned všiml, ale co s tím udělám, snad mají radost :)
+10
Milan Džurban Ústí nad Labem/Plzeň fotograf správce
Některý jedinci občas mají potřebu dokazovat že jsou něco víc nebo někdo vyšší, je mi takových lidí líto. Prosím, všichni jsme stejní, máme stejný koníček a stejné zájmy. Chovejme se k sobě ohleduplně a tak, jak chceme aby se k nám pak chovali ostatní. Tímto chováním ničíte nejen jméno normálním fotografům/šotoušům, ale také škodíte sobě a to úplně zbytečně. Občas se zamyslete nad tím jak se chováte a jakým způsobem ničíte fotky a koníček lidem, kteří ho milují...
+28
Ladislav Jarý Liberecký kraj fotograf
Gratuluji. Zničit fotku fakáčem a pak tu fotku liknout je známka ne panku, ale deb-lity...
+10
kocourek Ústecký kraj fotograf
Hele, souhlasím s Milanem a chápu tvoje naštvání, Láďo. My, co jsme tam byli, víme, o koho jde. To, že té fotce dal like, mě spíš rozesmálo. Ale naprosto souhlasím s Milanem – takoví jedinci jen kazí jméno fotografům/ šotoušům, když na fotce ukazují takové symboly, a pak to ještě lajkují. Je to fakt komické.
+9
Milan Džurban Ústí nad Labem/Plzeň fotograf správce
Třeba se jistý pan K.B. zamyslí nad tím co dělá ale pochybuji, takových případů je bohužel více a nejen v Ústí 😀
+8
Nejlepší na tom je, že když takového člověka konfrontujete, tak při první příležitosti uteče jak malé dítě. Takže doufám, že si hoši to jejich hrdinství užili :)
+10
dobrá zbabělost od pana K.B. celkem
+5
Ad Jan Dvořák: On se jenom nedokáže zachovat jak chlap a říct na rovinu ,,Jo byl jsem to já, byl to blbej nápad, už jsem se poučil, už to dělat nebudu''.
+6
Sebastián Fatka Pardubice fotograf správce
ad Jan Dvořák: největší vtip je pak v tom, že po tom všem má ještě drzost vyhrožovat ostatním přes discord 😁
+13
ad Sebastián Fatka: a pak si je hlavně zablokovat, to je přece důležitý
+4
Radim Čutík Bílina fotograf správce
Hoši, nechcete si tyhle číčoviny nechat pro sebe, nebo si to mezi sebou vyřídit jinde, než v komentářové sekci S-A? :D Zbytečně tu plevelíte komentáře.
+17
térkép elrejtése přejít na toto místo na Mapy.cz
Ez a fénykép nem rendelkezik mentett koordinátákkal. Segíthet nekünk, ha a térképen megadja annak a helyét, ahol a fotózott objektum található (kérjük, pontos helyet adjon meg, a térképet nagyíthatja). A térképen a helyre kattintva egy jelölőt láthat, amelyet érdemes még pontosítani.