Aresák: Když jsem si to procházel, čekal jsem od Mercedesu trochu víc :( Třeba ty kabelový svazky v husím krku přímo v předních podbězích, kde se hromadí nejvíc borčusu ze silnic, jsou takové... nepěkná věc... :D Ono to obecně přišlo v takovém lehce nedokončeném stavu, chyběly tomu třeba i tlačítka na otevírání jednotlivých dveří a další drobnosti :(
Tlačítka na dveře chyběly (chybí) jenom v tom prvním dodaném (501), ostatní už byly dodány i s tlačítkama na všechny dveře. Teď už tam chybí pouze joystick na ovládání zrcátek. :D Uvidíme jak budou vypadat ty další dodané.
Zaloguj się, aby dodać komentarz