Czech Coal Services
denumire actuală din 2008denumire anterioară (din 2005): Mostecká uhelná
denumire anterioară (din 2004): Severočeská uhelná
sediu:
V. Řezáče 315, 434 67 Most
țară: Česká republika (Ústecký kraj)
site: www.czechcoalservices.cz
țară: Česká republika (Ústecký kraj)
site: www.czechcoalservices.cz
Parcul auto
| SPZ | nr. serie | tip | fabr. | cas. | d. |
notă | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| nr. înm. | operator (de la, până la) | vopsitorie | |||||||
| 16291 | ČKD Praha T239.1 | 1993 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu | |||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 502-9 |
304
CZ-COAL 92 54 2 709 502-9 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 16292 | ČKD Praha T239.1 | 1993 |
vystavena na veletrhu Autotec 1993 nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu |
|
||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 503-7 |
301
CZ-COAL 92 54 2 709 503-7 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 16293 | ČKD Praha T239.1 | 1993 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu | |||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 504-5 |
302
CZ-COAL 92 54 2 709 504-5 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 16294 | ČKD Praha T239.1 | 1993 |
nátěr: Coal Services, zeleno-modrá * |
» detaliu | |||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 505-2 |
303
CZ-COAL 92 54 2 709 505-2 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 8017 | ČKD Praha T458.1 | 1971 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě |
» detaliu |
|
||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 721 555-1 |
208
CZ-COAL 92 54 2 721 555-1 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Coal Services ulterior Moravská železniční ulterior Gepard Express ulterior JH train services |
|||||||||
| 8018 | ČKD Praha T458.1 | 1971 |
nátěr: Coal Services, zeleno-modrá * |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 721 556-9 |
209
CZ-COAL 92 54 2 721 556-9 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 9904 | ČKD Praha T448.0 | 1976 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu | |||||
|
ex
Doly Nástup Tušimice ex Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 740 585-5 |
230
CZ-COAL 92 54 2 740 585-5 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech ulterior PARI CZ Servis |
|||||||||
| 14166 | ČKD Praha T448.0 | 1986 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 740 888-3 |
266
CZ-COAL 92 54 2 740 888-3 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 14167 | ČKD Praha T448.0 | 1986 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 740 889-1 |
267
CZ-COAL 92 54 2 740 889-1 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 14168 | ČKD Praha T448.0 | 1986 |
nátěr: Coal Services, zeleno-modrá * |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 740 890-9 |
268
CZ-COAL 92 54 2 740 890-9 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 95-003 | JLS 797.5 | 1995 |
1995-2002: v teplárně Komořany provozovány ve dvoučlenném řízení nátěr: zelená se žlutým proužkem s černým a červeným ohraničením * |
» detaliu |
|
||||
|
ex
United Energy |
|||||||||
| 797 502-2 | 289 | Czech Coal Services (2004 - ?) | |||||||
|
ulterior
Hornonitrianske bane Prievidza 🗘 SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE ulterior Železnice Peštál |
|||||||||
| 95-004 | JLS 797.5 | 1995 |
1995-2002: v teplárně Komořany provozovány ve dvoučlenném řízení;
?-2013: u SES Tlmače záložní nátěr: zelená se žlutým proužkem s černým a červeným ohraničením * |
» detaliu | |||||
|
ex
United Energy |
|||||||||
| 797 503-0 | 290 | Czech Coal Services (2004 - ?) | |||||||
|
ulterior
Hornonitrianske bane Prievidza 🗘 SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE ulterior Miroslav Gnol, Předměřice nad Labem |
|||||||||
| 16894 | ČKD Praha T239.1 | 1996 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu | |||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 534-2 |
308
CZ-COAL 92 54 2 709 534-2 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | |||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 16795 | ČKD Praha T239.1 | 1995 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu | |||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 525-0 |
307
CZ-COAL 92 54 2 709 525-0 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | |||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 16794 | ČKD Praha T239.1 | 1995 |
nátěr: Czech Coal, zelená se žlutým pruhem na kapotě * |
» detaliu | |||||
|
ex
Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 709 524-3 |
306
CZ-COAL 92 54 2 709 524-3 |
Czech Coal Services (2005 - 2011) | |||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 14204 | ČKD Praha T448.0 | 1986 |
nátěr: schéma T448.0 - červená s bílými pruhy na čelech ve tvaru klínu |
» detaliu |
|
||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 740 406-4 | CZ-COAL 92 54 2 740 406-4 | Czech Coal Services (2005 - 2011) | |||||||
|
ulterior
TRANSPORTSERVIS 🗘 SD - Kolejová doprava ulterior Železnice Peštál |
|||||||||
| 7969 | Škoda 27E1 | 1984 | 2011 |
|
» detaliu | ||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 661-7 | 661 | Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
| 8504 | Škoda 27E2 | 1989 |
200? - doplněna o řídicí systém HS Trans nátěr: Czech coal, zelená s černými pruhy * |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 704-5 | 704 | Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 7990 | Škoda 27E1 | 1985 |
200? - doplněna o řídicí systém HS Trans nátěr: Czech coal, zelená s černými proužky * |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 682-3 | 682 | Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 7987 | Škoda 27E1 | 1984 |
200? - doplněna o řídicí systém HS Trans nátěr: Czech coal, zelená s černými proužky * |
» detaliu | |||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 679-2 | 679 | Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
|
ulterior
Sev.en Inntech |
|||||||||
| 7970 | Škoda 27E1 | 1984 | ? |
nátěr: tovární, červená se žlutými pruhy |
» detaliu | ||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 662-5 | 662 | Czech Coal Services (2005 - 2011) | Kom | ||||||
| 7975 | Škoda 27E1 | 1984 | 2010 |
nátěr: tovární, červená se žlutými pruhy |
» detaliu | ||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 667-4 | 667 | Czech Coal Services (2005 - 2010) | Kom | ||||||
| 72838 VIN | Tatra T815 SPO | 1988 |
původně skříňový přepravník osob, 2000: přestavba na protiplynové a technické vozidlo – zaplechování části oken (KOMET) nátěr: HZS, červená s bílým pruhem |
» detaliu | |||||
|
ex
Doly a úpravny Komořany ex MUS - DTS Vrbenský ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| MOA 29-02 | Czech Coal Services (3/2006 - 4/2009) | Kom | |||||||
|
ulterior
Severní energetická ulterior Vršanská uhelná |
|||||||||
| 7977 | Škoda 27E1 | 1984 | ? |
nátěr: tovární, červená se žlutými pruhy |
» detaliu | ||||
|
ex
Severočeské hnědouhelné doly ex Mostecká uhelná společnost |
|||||||||
| 127 669-0 | 669 | Czech Coal Services (2005 - ?) | Kom | ||||||
În total, 24 vehicule afișate,
din acestea:
- vândut/transferat altui operator: 20 vehiculelor
- casat: 4 vehicule
Toate vehiculele sunt din unitatea Komořany.
Ultimele actualizări ale vehiculelor:
10. 9. 2026.
Starea evidenței acestui operator
departe de a fi complet (produs secundar al altor evidențe)
